top of page

Meie lugu

Varajane algus ja unistus oma tallist

Merle Annusver sukeldus ratsutamise maailma juba 10-aastaselt Jüri tallis. Sellest ajast alates on hobused olnud tema elu lahutamatuks osaks ning salajane unistus päris oma kodutallist hakkas idanema.

13-aastaselt tekkis Merlel võimalus osaleda treeningutel Veskimetsa Ratsakeskuses ja sellest ajast alates veetis ta juba peaaegu kõik päevad tallis ja hobustega. 

Unistuste täitumine ja Raja talli loomine

Mida aeg edasi, seda rohkem hakkas Merle tundma soovi leida endale ja perele päris oma koht. Aasta 2014 oli märgilise tähtsusega, kui ta leidis kinnistu, kuhu mahutada hobused. Kuigi eluhooned ja kaks väikest talli olid olemas, nõudis ülejäänud maa-ala, enamuses tühi põld, põhjalikku ümberkujundamist. 

Esimese asjana oli vaja hobustele ehitada koplid ja otsima hakata sobilikku maneeži, et kiiremas korras treeningutega jätkata.  Ja nii saigi unistustest alguse Raja tall, kus toimetab praeguseks ratsaspordiklubi Simon.

Simon ja vahepealsed aastad

18-aastaselt sai temast ametlikult treener ning isa ostis talle tema elu esimese päris oma hobuse - 3 aastase täku Simoni. Treeningute läbiviimine ja oma hobuse omamine pani aluse tema professionaalsele teele. Palju kogemusi andis juurde vahepealne võimalus rentida talli ja tunnetada, kas see on tõesti see elu ja töö, mida endale soovida.

Eesmärgid ja tulevikuplaanid

Raja talli eesmärk on pakkuda võimalikult häid treenimisvõimalusi nii ratsakoolile kui ka sportlastele. Meie jaoks on aga olulise tähtsusega ka need õpilased, kes ei soovi sporti jõuda, vaid kellele meeldib lihtsalt käia kord või paar korda nädalas treeningutes ja hobustega koos mõnusalt aega veeta.

​Raja tallis on hetkel olemas kõik vajalik treeningute läbiviimiseks - liivaväljak, muruväljak ja maneež.

Kuid meie eesmärk on ikka edasi areneda ja järk järgult üha paremaid võimalusi luua.

Meie treenerid

bottom of page